Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (227 komentářů)

PETRA, (07. 09. 2010 09:31) Reagovat
Asi taky budu muset jít na operaci se zánětem středního ucha. Máte někdo s ní zkušenosti? Je to bolestivé a co po operační stav? Mohou se vyskytovat nějaké komplikace?
Kačka, (23. 09. 2010 09:14) Reagovat
Tak už mám po operaci chronic.zánětu středního ucha:-)A není to nic hrozného:-)Bolesti po operaci jsou,ale není to zas tak strašný,dají vám něco proti bolesti.Jinak já jsem šla druhý den po operaci domů:-) Rizika tam jsou,ale minimální a pokud vás bude operovat výbornej doktor jako mě,tak se nemáte čeho obávat.Raději na tu operaci jdětě(už kvůli sluchu),po operaci(za dva až tři měsíce) by se měl sluch zlepšit.POkud máte nějaké dotazy,tak mi můžete klidně napsat: Britney.B@seznam.cz
Bolínek, (02. 10. 2010 08:58) Reagovat
Potkala mě viróza, měla jsem rýmu, škrábalo mě v krku. Rýma trvá zhruba týden a já se jí chtěla zbavit během tří dnů. Stříkala jsem si do nosu nosní sprej a brala paralen. Třetí den jsem mě začlo bolet ucho a tlak se stále zvyšoval. Pravda, z nosu mi už neteklo, zato mi v noci praskl ušní bubínek a tekla mi z ucha krev a hnis. Tak nevím, jestli jsem násilně nezabránila rýmě, aby se přirozenou cestou dostala ven a nezpůsobila si všechno toto trápení svou netrpělivostí.
Laďa, (13. 10. 2010 09:20) Reagovat
Silně jsem promokl a prochladl. Rýma na sebe nedala dlouho čekat.Vzal jsem si kapky do nosu a Paralen, vypotil se a zalehlo mi bolestivě levé ucho. Lékař mi předepsal antibiotika "Augmentin" a prášky "Zodac". Užívám druhý den a zatím nic k zlepšení. Co mi pomohlo - dám pak vědět.
RICHARD, (15. 10. 2010 05:12) Reagovat
Lze z opakovaných zánětů středního ucha ohluchnout?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-středního-ucha.cz
Kontakty