Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (227 komentářů)

Pluto, (25. 06. 2010 09:06) Reagovat
mně se osvědčil Preventan a teď jsme objevila, že nejlevnějc vyjde nákup po internetu, tak to všude píšu, abyste taky ušetřili hledejte to na http://eshop.farmax.cz
Lucie.H, (08. 07. 2010 10:53) Reagovat
Dobrý den, je mi 26 let a od malička trpím záněty středního ucha. V 8. letech jsem byla dokonce hospitalizovaná na dětské klinice v Brně ORL - zánět mozkových blan. Nyní se již asi 2 roky potýkám s výtoky z levého ucha a s jeho zaléháním.Diagnóza lékaře je cronický zánět středního ucha. Na oparaci čekám 3/4 roku, hnisavý zánět se stále zvětšuje, ucho stále zaléhá, hnisavý výtok. Ve zprávě je napsáno: přetrvává cholesteatom s polypem v pitympanu. Ráda bych Vás požádala o objasnění této diagnózy a o doporučení co se týče prevence či první pomoci, když mi ucho zaléhá. Ráda bych se taktéž dotázala, zda mohu přijít o sluch úplně, či zdaje tento stav i jinak nebezpečný (dočetla jsem se, že může končit až smrtí), a zda mohu v tomto stavu letět letadlem. Omlouvám se za dlouhý dotaz, ale lékaři tady si se mnou evidentně nevědí rady a léčit v¨še Garasone kapkami a Vincentkou se mi zdá málo. Navíc se stav nelepší, spíše naopak. Děkuji za odpověď, Lucie Hošková
JITKA, (15. 07. 2010 15:51) Reagovat
Dobrý den, existuje nějaká přírodní léčba zánětu středního ucha. Mé dceři se pořád vrací a klasická medicína příliš nezabírá... děkuji za odpověď.
hana tomášová, (28. 07. 2010 10:01) Reagovat
Většinou se záněty opakují, protože dítě trpí oslabenou imunitou a zahleněním. Malé děti neumí pořádně smrkat a potom mají zánět středního ucha, který je velmi bolestivý. Já po opakovaných zánětech a virózach nasadila imunokúru s curenzymem a celkem se držíme. Dobré je poradit se s lékařem, co komu může vyhovovat. Vyšetření na ORL nebolí, ale pro děti bývá nepříjemné.
Kačka, (03. 09. 2010 17:53) Reagovat
Pro Lucii Hoškovou: Ahoj Lucko,jsem stará jako ty a mám úplně stejný problém,nevěř všemu co na internetu píšou,není to smrtelené,ale musí se to léčit-operativně,za 14dní jdu na operaci(pořád jsem jí odkládala),tak ti pak můžu písnout jak to dopadlo.:-)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-středního-ucha.cz
Kontakty